Prenses Çocuk Macera Fairy

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Miracle Studios Games
Prenses Çocuk Macera Fairy oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek kızlarınızın çok eğlenerek oynayacakları, onlar için zararlı olacak olan hiç bir içeriği bulundurmayan mükemmel bir oyuna sahip olmalarını

Prenses Çocuk Macera Fairy oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek kızlarınızın çok eğlenerek oynayacakları, onlar için zararlı olacak olan hiç bir içeriği bulundurmayan mükemmel bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Prenses Çocuk Macera Fairy oyununda kızlarınız gökyüzünün prensesi olan bir peri ile birlikte olacaklar. Bu peri masum güzelliği ile görenlerin akıllarını başından alıyor. Bu peri her gün olduğu gibi elmas vadisinde gezintiye çıkıyor ve değerli taşları toplamaya başlıyor. Çocuklarınız da oyunda onunla beraber olarak onun değerli taşları toplamasına yardımcı olacak.

Ancak oyunda yalnız olmayacaklar. Onları engellemek için elinden gelen her şeyi yapan kötü kalpli tavşan yine iş başında olacak. Perinin taşları toplamasını engellemek için yoluna engeller koyacak, eğer bu engelleri kızınızın yardımı ile aşabilir ise kendisi karşısına çıkıp onu yakalamaya çalışacak. Kızlarınız da periye yardımcı olarak hem değerli taşları toplamasına hem de kötü kalpli tavşandan kaçmasını sağlayacaklar. Bu eğlenceli oyunu Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Prenses Çocuk Macera Fairy indir